| Watts | 8W |
| Color Temp | 3000K |
| Lumens | 650 lm |
| Efficacy | 76 |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan | 15,000 Hours |
| Input Voltage | 120V |
| Power Factor | 0.7 |
| Flicker | N/A |
| THDi | N/A |
LOT4T160YW/480/D10/PCT4
HID-26-E26-850-BYP-TS
HALVS10L940-FG3-A/BL/E2
T8-35-84P2S-865-DE-BYP
LOT4T160YW/480/D10/PCT4
HID-26-E26-850-BYP-TS
HALVS10L940-FG3-A/BL/E2